Lekker voor ” erbij”
Een lekkere gevulde salade als bijgerecht, altijd goed toch!? Niet alleen zijn ingrediënten belangrijk maar ook de dressing. Daarom vind ik het altijd leuk om dressings te testen, nieuwe te bedenken en om ze bij diverse salade varianten te gebruiken.
Deze combi vind ik altijd een goede omdat de smaken elkaar zo goed aanvullen. De ietwat bittere witlof met de zoete mandarijntjes en iets pittige kerriedressing.
Samen koken
Samen koken met manlief en/of vrienden en familie kan heel leuk en gezellig zijn maar ik heb er een beetje een haat liefde verhouding mee hahah. Aan de ene kant is leuk om samen iets te doen maar aan de andere kant ben je natuurlijk goed op jezelf ingespeeld. Ik heb zo mijn tempo in alles maken, snijden en ondertussen ook een chaos te creëren (lees: ontplofte keuken). Dus eigenlijk vind ik het leuker als ik alleen in de keuken sta en manlief en/of de gast eters zijn dan wel in de buurt om af en toe mee te kletsen. Je kunt het natuurlijk ook eigenwijs noemen – en dan ben ik ook wel ” een beetje” – maar och iedereen heeft zo wel wat he. Als jij het wel alleen maar leuk vindt dan vooral (blijven) doen!
Combineren
Maar goed even terug naar deze salade. Ik combineerde de salade vandaag met gemengde aardappeltjes uit de oven en een zelf gepaneerde wienerschnitzel: simpel maar wel lekker! Maar er zijn natuurlijk tal van combinaties mogelijk, dus probeer ns wat en laat het me gerust weten!

aardappeltjes met rozemarijn en tijm uit de oven
Eet smakelijk!
Zelf maken?
Als je een recept of tip uitprobeert : Zet het op Instagram of Facebook met de hashtag #allcrealife (of tag me) als je dit gemaakt hebt. Vind ik super leuk! Je kunt me ook altijd een mailtje sturen op claudia@allcrea.nl
Kijk voor nog meer recepten op mijn “recepten” afdeling van deze site.