Deze cake is echt een of my all time favourites! De basis is van een recept van Donna Hay. Een simpele maar super heerlijke cake met weinig ingrediënten.
Ik heb het recept niet al te veel aangepast, behalve iets meer citroensap en heb het glazuur gemaakt met poedersuiker ipv kristalsuiker (dan kraakt het zo en daar hou ik niet van, zo lijkt het alsof je klontjes suiker aan het eten bent).
Meestal maak je cake met boter maar deze is met zonnebloem olie en daardoor blijft ie ook heerlijk zacht en niet droog. Schrik niet van de hoeveelheid suiker in de cake, het is bedoeld voor een flinke tulband en mede door het citroensap helemaal niet super zoet. Ik serveerde er nog verse frambozen en blauwe bessen bij, maakt het heerlijk fris!
Materialen op de foto
De materialen op de hoofdfoto (behalve de glazen schaal) hierboven zijn van Mi Casa Valkenburg. Ze hebben super leuke spullen waaronder leuke serviezen, potten en pannen, plankjes, etc. Iets waar IK heel blij van wordt! Kijk ook ns op hun Website of Facebook pagina! Ze hebben merken als Nicolas Vahe, IB Laursen, the knitfactory, Serax en nog veel meer.
Zelf maken
Als je een recept of tip uitprobeert : Zet het op Instagram of Facebook met de hashtag #allcrealife (of tag me) als je dit gemaakt hebt. Vind ik super leuk! Je kunt me ook altijd een mailtje sturen op claudia@allcrea.nl
Kijk voor nog meer lekkers op mijn ”recepten” afdeling van deze site.